Oficjalny serwis Miasta i Gminy Kórnik
Kontrast Rozmiar tekstu

Od 1.12.2021 r. przywrócone zostaje połączenie autobusowe na linii Kórnik - Śrem

Dodano 2021-11-30

Związek Powiatowo-Gminny "Wielkopolski Transport Regionalny" zdecydował się na przywrócenie połączenia autobusowego na linii Kórnik-Śrem

Dzięki przywrócenia połączenia byłego PKS-u, już od 1 grudnia 2021 r. będzie można dojechać autobusem z Kórnika do Śremu.

Rozkład jazdy przywróconej linii na trasie Kórnik-Śrem:

  • Kórnik, Rynek 07:10
  • Bnin, Rynek 07:13
  • Bnin, Konarska 07:15
  • Konarskie 07:19
  • Radzewo, II 07:23
  • Trzykolne Młyny, Skrz. 07:26
  • Trzykolne Młyny 07:27
  • Czmoniec, II 07:28
  • Czmoniec, I 07:30
  • Orkowo, II 07:33
  • Niesłabin, I 07:37
  • Zbrudzewo 07:41
  • Śrem, Piłsudskiego 07:45
  • Śrem, Ul.Kilińskiego II <
  • Śrem, Ul.Grunwaldzka <
  • Śrem, D.A. 07:47