Kursy dla seniorów

Dodano 2021-12-17

Całkowicie darmowe kursy dla seniorów!

Kursy dla seniorów - plakat promocyjny

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego pragnie zaproponować starszym grupom odbiorców z całej Polski możliwości produktywnego i przyjemnego spędzania czasu. W tym celu organizujemy w pełni zdalne kursy, opierające się na wspólnej pracy Kursantów z kadrą akademicką UW. Wszystkie kursy są CAŁKOWICIE DARMOWE i zwieńczone zostają przyznaniem imiennych certyfikatów. Od Uczestników wymagamy jedynie dostępu do komputera i Internetu, a także trochę wolnego czasu i dobrych chęci.

Stale prowadzimy aktywną rekrutację na kolejne edycje kursów:

  • „Komunikatywny Senior” - ma na celu aktywizację osób starszych za pomocą specjalnie opracowanego programu kształcenia językowego (język angielski). Udział w zajęciach tego rodzaju działa zachowawczo na zdolności poznawcze Seniorów, redukuje nabytą z wiekem sztywność kognitywną, rozbudza ciekawość świata i działa korzystnie na dobrostan umysłowy.
    Więcej informacji pod adresem https://bit.ly/3fsUtAq (wszelkie pytania prosimy kierować na misja@wne.uw.edu.pl).
  • „Kursy dla Seniorów: Ekonomia 50+” - ma na celu aktywizację Seniorów z wykorzystaniem programu kształcenia w zakresie nauk ekonomicznych i przedsiębiorczości. Organizowane zajęcia będą miały charakter spotkań tematycznych (konwersatoriów), poświęconych różnym zagadnieniom ekonomicznym.

Więcej informacji pod adresem https://bit.ly/3m36w8O (wszelkie pytania prosimy kierować na szkolenia@wne.uw.edu.pl).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać na wskazane adresy e-mail lub dzwonić na numer +48 22 55 49 183 / +48 22 55 49 186.

Zapraszamy do uczestnictwa!